Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Олімпійський футбольний турнір-2016: сюрпризи, нічия та прикрі програші

Олімпійський футбольний турнір-2016: сюрпризи, нічия та прикрі програші
27064 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відкриття цьогорічної Олімпіади у Ріо-де-Жанейро 5-го серпня прикувало до себе мільйони поглядів з усього світу. А Олімпійський футбольний турнір став додатковою причиною почати дивитись запеклі спортивні двобої у Бразилії.

8-го серпня, відбулися ще п'ять футбольних поєдинків «U-23» за участі збірних десяти країн світу. У першому з них брали участь футболісти з Аргентини й Алжиру. З напруженим рахунком 2:1 перемога дісталася аргентинським спортсменам, котрі, попри видалення з поля одного з їх найрезультативніших гравців, все-таки зібралися з силами та тріумфально дограли матч проти алжирців.

Лише один, проте переможний, гол забили у ворота Швеції нігерійські футболісти на 39-й хвилині гри. Як результат, 0:1 на користь спекотної та прудкої Нігерії. З таким же рахунком закінчилася й третя гра другого туру Олімпійського футбольного турніру, де ЮАР, всупереч чисельним спортивним прогнозам, програла Данії. А два наступних футбольних двобою закінчилися нічиєю: 0:0 у поєдинку Бразилії проти Іраку та 2:2 між Японією та Колумбією.

Варто відзначити, що наступні футбольні поєдинки розпочнуться вже 10-го та 11-го серпня: проти Алжира гратиме Португалія, Німеччина зустрінеться з Фіджі, Колумбія – з Нігерією, Данія гратиме з Бразилією, ЮАР – з Іраком, Японія боротиметься зі Швецією, Південна Корея – з Мексикою, а проти Аргентини виступить Гондурас.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення