Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українські харчові продукти набувають популярності серед жителів ЄС

Українські харчові продукти набувають популярності серед жителів ЄС
27075 ПЕРЕГЛЯДІВ

На 68% з початку 2016-го року виріс експорт українських харчових продуктів до країн Європейського союзу. А завдяки використанню особливих преференцій у рамках торгівлі між Українською державою та ЄС, за кордон вже відправилися сотні тонн найрізноманітнішої продукції українського сільського господарства, зокрема, м'ясо птиці та молочні продукти.

За словами Степана Кубіва – міністра економічного розвитку України – нашою державою вже повністю використано дев'ять тарифних квот, наданих на сільгосппродукцію. А українські експортери отримали цілих 30 тисяч спеціальних європейських сертифікатів на вивезення з України тих харчових продуктів, котрі відповідають найвищим стандартам Європейського союзу.

Варто відзначити, що статус уповноваженого експортера мають 86 підприємств нашої держави, завдяки чому вони отримали ексклюзивне право експортувати свою продукцію до країн ЄС без отримання необхідного сертифікату.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення