Британські вчені встановили взаємозв’язок між селфі та психічними розладами

Британські вчені встановили взаємозв’язок між селфі та психічними розладами

Шалений розвиток соціальних мереж та високих технологій став причиною появи у мільярдів людей гострого бажання демонструвати своє життя всьому світові у найменших подробицях. Так з'явилося, здавалося б, безневинне селфі, яке заполонило не тільки соцмережі, а й увесь Інтернет. Але британські вчені почали бити на сполох, побачивши у цьому неймовірно поширеному занятті усі ознаки важких психічних розладів.

Найнебезпечніші, за словами дослідників, ті фото, які любителі селфі роблять у спортзалі під час фізичних вправ. Якщо людина постійно документує кожен свій крок та демонструє його багатомільйонній Інтернет-спільноті, вона не тільки перетворюється на особистість із гострими нарцисичними розладами, а й таким чином погіршує стан власної психіки, перетворюючись на інтелектуально та соціально обмежену особу.

Нескінченні подібні фото та їх лайки іншими користувачами, за словами британських вчених, лише допомагають людському нарцисизму набути загрозливої форми. Вже сьогодні, аби дійсно гарно виглядати на власному селфі, люди готові лягти під ніж пластичних хірургів, і ця тенденція продовжує набувати все нових масштабів. Найпопулярнішими процедурами пластичного втручання, з точки зору медиків, є корекція форми носу, пересадка волосся та підтяжка повік. Хоча ті ж самі медики стверджують, що остання з операцій є для любителів себе фотографувати просто необхідною, оскільки саме селфі здатне надзвичайно швидко викликати у людині ранні зморшки.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...