Донецька та Луганська області потерпають від чергового сплеску насилля

Донецька та Луганська області потерпають від чергового сплеску насилля

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, котрі вже чимало часу знаходяться в українському Донбасі через ведення на його територіях, тимчасово непідконтрольних Уряду України, військових дій армією Російської Федерації, знову констатують черговий сплеск насилля на змучених іноземною агресією землях Донеччини та Луганщини. Зокрема - збільшення кількості обстрілів та вибухів, спричинених проросійськими терористичними формуваннями.

За словами Александра Хуга – першого заступника голови СММ ОБСЄ в Україні – Місія вже встигла зафіксувати майже дві тисячі вибухів на попередньому тижні, де п'ятсот із них відбулися тільки у неділю. Проте, у період з 15-го по 19-те серпня ця кількість помножилася на два. І зазначені вище показники оприлюднені представниками ОБСЄ виключно по Луганській області.

Стосовно ж Донеччини перший заступник каже, що Місія встигла зафіксувати свідчення використання на території області ракетно-зенітних установок, додавши, що наразі так звана самопроголошена «ЛНР» розмістила на власній землі майже півсотні екземплярів подібної нищівної зброї.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...