Як охоронятимуть порядок у столиці на День незалежності?

Як охоронятимуть порядок у столиці на День незалежності?

У Києві вже готуються до святкування Дня незалежності України. Так, у день 25-річчя держави порядок у столиці забезпечуватимуть близько 5 тисяч правоохоронців, серед яких — поліцейські та бійці Національної гвардії.

Починаючи з 22 серпня київські поліцейські працюють у посиленому режимі, про що повідомив голова Національної поліції Андрій Крищенко. Під час брифінгу він розповів, що 24 серпня, у 25 річницю незалежності держави порядок у столиці забезпечуватимуть близько 5 тисяч осіб. При цьому порядок підтримуватимуть як поліцейські, так і бійці Нацгвардії. Крім того, у столиці в цей день будуть посилені заходи безпеки.

Усі святкові активності, що плануються на 24 серпня у столиці, вже розглянуті та узгоджені головою міста Віталієм Кличком. Так, серед нових можливостей — відвідування Верховної Ради всіма бажаючими протягом 30 хвилин, а на Співочому полі кожен зможе побачити святкові 3D інсталяції, присвячені видатним діячам держави.

Традиційно українці зможуть відвідати військовий парад, при цьому святкові заходи не включатимуть салют, оскільки цей вид розваги перебуває під забороною через військову ситуацію у державі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...