Сума валютних надходжень від експорту товарів з Донецької області склала 1,5 мільярди доларів

Сума валютних надходжень від експорту товарів з Донецької області склала 1,5 мільярди доларів

За перше півріччя поточного року сума валютних надходжень від товарів, експортованих з підконтрольних українському Урядові територій Донецької області, до міжнародних ринків склала майже півтора мільярди американських доларів, що у порівнянні з минулорічним аналогічним періодом менше на більш ніж 21%. Це – з урахуванням того, що й загальноукраїнський товарний експорт значно знизився, втративши цього року майже 11%.

Варто відзначити, що продукція, котра виробляється у Донецькій області, експортується до 94-ох країн світу. Левову частку валютних надходжень 2016-го року забезпечила присутність українських товарів на європейських ринках – майже 51% і ці цифри парадоксально вищі за економічні показники минулих років. Але цьогоріч експорт товарів з Донецької області до Італії, котра два роки мала статус лідера серед тих країн, куди українські товари експортувалися найактивніше, різко знизився. Подібна ситуація склалася і в контексті ринкових відносин нашої держави з Російською Федерацією, Грузією, Туреччиною, Індонезією, Арабськими Еміратами та країнами Азії. Експортувати ж власні товари у Японію Донецька область взагалі припинила.

Проте, напрочуд гарно складаються відносини українського регіону з Польщею та Болгарією. Завдяки експорту власної продукції у зазначені вище країни, сума експортних валютних надходжень склала майже 200 мільйонів американських доларів.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...