Благодійний фонд Леонардо ДіКапріо підозрюють у масштабних фінансових махінаціях

Благодійний фонд Леонардо ДіКапріо підозрюють у масштабних фінансових махінаціях

Майже 3,5 мільярди американських доларів – саме така астрономічна сума, за даними Міністерства юстиції США, безслідно зникла з благодійного фонду оскароносного актора Леонардо ДіКапріо «Leonardo DiCaprio Foundation», головою правління якого є сам Лео. Вищезазначені кошти могли бути використані для відмивання після зникнення аналогічної суми з малайзійського фонду розвитку країни ще у 2014-му році.

Варто відзначити, що організація ДіКапріо неодноразово отримувала значні пожертви від вищезазначеної організації. До того ж, актор знаходиться у вельми дружніх стосунках із фінансистом установи Джоном Лоу, котрого, до речі, й звинувачують у розкраданні фондових фінансів. Крім того, Лоу є сусідом Лео на Голлівудських пагорбах і фінансистові навіть виражалася подяка у фінальних титрах трагікомедії Мартіна Скорсезе «Вовк з Уолл-Стріт», у котрій ДіКапріо грав головну роль маніакального брокера, який не зупиниться ні перед чим, аби заробити ще один додатковий долар.

Чергова компанія, замішана у скандалі - «Red Granite Pictures», чиї активи ФБР вже заарештовувало через підозру у чисельних фінансових махінаціях - взагалі продюсувала зазначений вище фільм. З її топ-менеджерами, до речі, Леонардо теж дружить, а головний офіс «RGP» знаходиться в одній будівлі з ще однією компанією актора – «Appian Way».

Чи є усі ці факти одним великим суцільним збігом обставин, сказати важко. Але американське Міністерство юстиції вимагає перевірити фінансову діяльність фонду ДіКапріо, аби зрозуміти, яку суму пожертв організація дійсно витрачає на доброчинність.