Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

У Києві пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України
27122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 23-го серпня, Софійська площа у столиці нашої держави стала центром урочистого відкриття святкування Дня Державного Прапора України. У церемонії прийняли участь Глава Української держави Петро Порошенко, його дружина Марина, Марія Рибак – донька загиблого під Горлівкою героя України Володимира Рибака, а також члени Кабінету міністрів, Верховної Ради та військовослужбовці.

За словами українського президента, сьогоднішнє завдання армії України – підняти державний прапор у наразі насильницько окупованих Донецьку, Луганську, Сімферополі та Севастополі – надзвичайно складне в умовах постійного поширення євроскептицизму щодо України, котрому вельми сприяє Російська Федерація. Але поки живі державні символи нашої країни – прапор, герб та гімн – жива й Україна, за незалежність та територіальну цілісність якої кожного дня віддають свої життя сміливі українські воїни-патріоти.

Петро Порошенко додав, що цьогорічний виступ української збірної на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро теж виявився символічним, оскільки одна з завойованих для нашої держави золотих медалей належить спортсменові Олегу Верняєву – донеччанину, чий яскравий виступ на Олімпійських іграх продемонстрував усьому світові українські силу, міць та незламність духу.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення