Донецьк – це Україна: тимчасово окуповане українське місто відсвяткувало День Незалежності

Донецьк – це Україна: тимчасово окуповане українське місто відсвяткувало День Незалежності

Незважаючи на статус насильницько окупованого проросійськими терористичними угрупуваннями українського міста, величний донбаський Донецьк все одно знайшов спосіб приєднатися до патріотичного святкування сьогоднішньої 25-ої річниці Незалежності нашої держави.

Розпочався вищезазначений процес виконанням національного Гімну України о шостій ранку та щирим дикторським привітанням жителів Донецьку із сьогоднішнім святом. Хоча і Гімн, і вітання пролунали з прихованих динаміків на донецькій Набережній, жителі тимчасово окупованого українського міста оцінили цей неймовірно патріотичний та надихаючий на боротьбу за свободу жест.

Але далі – більше: на тому ж місті з'явився і великий надпис «Донецк. Украина. 24.08.16», фото якого вже отримало тисячі лайків у популярних соціальних мережах. А о 6:30 Донецьк потопав у колосальній кількості вітальних листівок, котрі українські волонтери скинули з безпілотника, аби привітати жителів українського міста з національним святом. Разом із листівками донеччани отримали й чудове нагадування про те, що Донецьк – це Україна та рекламу програми Служби безпеки України під назвою «Тебе чекають вдома». Нагадаємо про те, що в її основі лежить повернення на підконтрольну українському Урядові територію тих бойовиків, котрі добровільно здалися СБУ та не вчиняли тяжких злочинів під час АТО.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...