Українці все більше довіряють платіжним карткам

Українці все більше довіряють платіжним карткам

Використання платіжних карток українцями з кожним роком поступово стає більш активним. Так, протягом другого кварталу 2016 року цей показник збільшився і тепер складає 34,9 %, що вже перевищив результати першого кварталу року.

За даними Національного банку України, українці почали значно активніше використовувати платіжні картки для розрахунку. Так, безготівкові розрахунки у другому кварталі поточного року складають 34,9 відсотка серед усіх операцій, що загалом проводяться. Якщо переводити ці дані у грошовий еквівалент, за допомогою платіжних карток протягом другого кварталу українці здійснили кілька сотень операцій на загальну суму майже 133 мільярди гривень. У першому півріччі ця сума склала на 17,6 мільярда менше.

За статистикою, українці найчастіше використовують картки для оплати різноманітних товарів у магазинах — майже 36 відсотків усіх операцій, а покупки в інтернеті складають 11 відсотків існуючих операцій.

Статистичні дані стверджують, що в Україні загалом використовують 41,3 мільйона платіжних карток.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...