Хмельницькі тролейбуси возитимуть громадян у вишиванках безкоштовно

Хмельницькі тролейбуси возитимуть громадян у вишиванках безкоштовно

У Хмельницькому повідомили про цікаву акцію, що проводитиметься на День Незалежності у місті: у цей день міські тролейбуси перевозитимуть безкоштовно громадян, вдягнених у вишиванки.

Міська рада Хмельницького повідомила про подарунок, який можуть отримати жителі міста та його гості на День незалежності — кожен громадянин, вдягнений у вишиванку, має право не оплачувати проїзд у тролейбусі.

Така акція проводиться у місті вперше і буде діяти лише 24 серпня на честь двадцятип'ятиріччя України.

В інших містах також можна буде побачити багато людей у вишиванках — забіги у національному вбранні заплановані міськими радами на 23 серпня у Харкові та 24 серпня у Києві і ще кількох містах країни. Ці заходи носитимуть благочинний характер і мають за мету не тільки привернути увагу до важливості патріотизму, але й зібрати кошти для допомоги незахищеним шарам населення, зокрема, київський забіг покликаний фінансово допомогти дитячій спортивній школі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...