Міністр культури Російської Федерації вщент розкритикував американський «Загін самогубців»

Міністр культури Російської Федерації вщент розкритикував американський «Загін самогубців»

Володимир Мединський – міністр культури Російської Федерації – не задоволений продукцією американського кінопрокату, котра наразі транслюється на екранах численних кінотеатрів Росії. Про це стало відомо під час прес-конференції, присвяченої Дню російського кіно.

Пан Мединський зазначив, що ті три російських фільми, котрі будуть продемонстровані у рамках масштабної культурної акції до зазначеного вище Дня, є великими та видовищними стрічками, присвяченими патріотизму і людській сміливості. Тобто, за словами міністра, являють собою «чисто російське кіно», котре, «на щастя, дуже відрізняється від американської гидоти на кшталт «Загону самогубців» та іншої голлівудської погані».

Проте, такі слова російського культурного експерта не завадили фантастичному комедійному екшну Девіда Ейра впевнено перетнути фінансову позначку у вражаючі півмільярда доларів та продовжити утримуватися на верхівці найкасовіших стрічок цьогорічного літа. Похитнути феєричний «Загін самогубців» не вдалося навіть аналітично прогнозованому у якості нового лідера світового кінопрокату мультфільму «Секрети домашніх тварин», котрий наразі має чудові фінансові показники та усі шанси наздогнати мільярдного рекордсмена цьогорічного березня – мультиплікаційний «Зверополіс».

Цікаво, що користувачі соціальних мереж сприйняли оцінку «Загону...» Володимира Мединського з великою іронією, зазначивши, що міністр не має жодного права висловлюватися таким чином через його «псевдопатріотизм» та «лицемірство».


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...