Київський політехнічний інститут отримав нове ім'я

Київський політехнічний інститут отримав нове ім'я

Один з найшанованіших вищих навчальних закладів столиці і держави Київський технічний університет відтепер матиме оновлене ім'я. Тепер виш носитиме ім'я видатного конструктора Ігоря Сікорського, який свого часу закінчив КПІ.

Лілія Гриневич, очільниця Міністерства освіти і науки України, видала наказ, згідно з яким Київский технічний університет отримує нове ім'я — він буде названий на честь видатного вітчизняного науковця та авіаконструктора Ігоря Сікорського, який вчився у цьому виші, а згодом розробив кілька унікальних літаків, зокрема, пасажирського літака та бомбардирувальника, а також трансатлантичного гідроплана. Український авіаконструктор тривалий час працював в еміграції, зокрема у Сполучених Штатах та Франції, а протягом свого життя Ігор Сікорський став почесним доктором кількох відомих університетів світу.

Тепер офіційна назва вищого навчального закладу звучить як Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Теги: КПІ, назва, ім'я, Ігор Сікорський, Київ, Міністерство


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...