Фінляндські науковці знайшли зв'язок між трудоголізмом та слабоумством

Фінляндські науковці знайшли зв'язок між трудоголізмом та слабоумством

Авторами вражаючого відкриття, котре доводить неймовірну шкоду від понаднормової трудової діяльності, стали вчені з Університету охорони праці у Фінляндії. З точки зору науковців, ті робочі години,які людина проводить в офісі після, здавалося б, вже завершеного трудового процесу, шкодять рівневі її інтелекту та багатьом унікальним здатностям пам'яті.

Зокрема, мова йде про численні психологічні проблеми, нервові розлади, проблеми з короткочасною пам'яттю, депресії,зайву вагу, захворювання сердечно-судинного спектру, проблеми з концентрацією уваги та слабоумство. Аби практичним чином довести свою теорію, фінляндські науковці ініціювали великий експеримент, участь у якому прийняли дві тисячі британських державних службовців.

Після цього жодних додаткових підтверджень отримані раніше дані вчених не потребували. Також дослідники зазначили, що ті представники фанатичних трудоголіків, чия робота в офісі стабільно перевищує 55 годин на тиждень, парадоксально мають гірші розумові здібності на відміну від власних колег по професійному цеху й потребують значно більше часу, аби адаптуватися до нових робочих алгоритмів. Крім того, трудоголизм жодним чином не сприяє успішному вирішенню поставлених на роботі завдань чи творчому піднесенню.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...