УЄФА продовжує реформувати Лігу чемпіонів

УЄФА продовжує реформувати Лігу чемпіонів

УЄФА - Спілка європейських футбольних асоціацій – активно продовжує свою реформаторську діяльність у контексті внесення змін до ігрового алгоритму Ліги чемпіонів. Цього разу питанням, котре представники УЄФА планують вирішити у найкоротший строк, є так зване «розведення матчів у часі», через що футбольні вболівальники зможуть побачити більше вражаючих поєдинків у прямому ефірі. Поки що чемпіонські спортивні двобої традиційно починатимуться о 21:45 (за київським часом).

У разі прийняття рішення щодо збільшення ефірного часу для трансляції футбольних матчів Ліги чемпіонів, цьогорічні поєдинки починатимуться о 20:00 та о 22:00. Нові часові параметри, таким чином, не тільки б повністю задовольнили потреби спортивних фанатів, а й суттєво збільшили прибуток від продажів прав каналам на телетрансляцію. Проте, позитивного рішення, котре ініціювало б практичний початок таких нововведень, поки що не прийнято. Прес-служба УЄФА каже, що зазначене вище питання обов'язково стане предметом палких дебатів вже найближчим часом.

Поки що формат Ліги чемпіонів сезону 2018/2019 зміниться лише у контексті гарантованих місць для найкращих представників чотирьох найкращих чемпіонатів за версією знову ж таки УЄФА. Так, у груповому турнірі кожен із чемпіонів стане володарем одразу чотирьох місць.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...