Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За найпрестижнішу кінонагороду світу змагатимуться одразу три українських фільми

За найпрестижнішу кінонагороду світу змагатимуться одразу три українських фільми
135262 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Гніздо горлиці», «Пісня пісень» та «Українські шерифи» - саме ця трійка стрічок українських режисерів змагатиметься за почесне право представляти нашу державу у завжди непередбачуваній, напруженій та яскравій гонитві за найпрестижнішою кінонагородою світу – «Оскаром».

Той фільм, котрий прийме участь у боротьбі за вищезазначений трофей серед усіх іноземних стрічок-претендентів, український Оскарівський комітет оголосить вже 9-го вересня. Варто відзначити, що минулого разу участь у церемонії вручення «Оскарів» від Української держави приймав документальний фільм «Зима у вогні», котрий розповідав про події на Майдані у Києві. Стрічку дуже високо відзначили закордонні кінокритики, проте, тоді перемогу у номінації «Найкращий документальний фільм» отримав вражаючий байопік «Емі», присвячений непростому життю геніальної співачки Емі Уайнхаус.

Наразі наша країна приймає участь у найстарішому у світі кінофестивалі – Венеціанському, котрий відкрився вчора, 31-го серпня. Поза конкурсною програмою заходу усі його гості зможуть побачити спільну роботу України, Німеччини, Франції та Норвегії під назвою «Люксембург». Режисером фільму виступив Мирослав Слабошпицький, а розповідає стрічка про всесвітньо відому трагедію – Чорнобильську, яка розділила Україну на «до» та «після».


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення