В Україні проведуть перепис населення

В Україні проведуть перепис населення

Скоро всі громадяни України візьмуть участь у переписі населення, проведення якого ініційовано Кабінетом Міністрів. Перепис, який роками відкладався через нестачу коштів, має своєю метою з'ясувати мобілізаційний потенціал України.

У Кабінеті Міністрів оголосили про проведення перепису населення України, який був ініційований спеціальною постановою уряду. Так, згідно з цією постановою, найближчим часом буде створено спеціальну міжвідомчу групу, що спеціалізуватиметься на питаннях оцінювання демографічного стану країни.

Як пояснив міністр соціальної політики України Андрій Рева, перепис, метою якого, крім того, є вивчення мобілізаційного потенціалу держави, а також сучасної міграційної ситуації, повинен проводитися частіше, однак протягом тривалого часу відкладався через нестачу грошей у бюджеті. Так, у багатьох країнах перепис стабільно проводять раз на 10 років, тоді як в Україні останній перепис відбувся 2001 року.

Представники Міністерства соцполітики заявляють, що у зв'язку з ситуацією у Криму та на Донбасі відсутність інформації про чисельність та віковий і статевий склад усієї території України може представляти загрозу для національної безпеки держави.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...