Школи отримають програмне забезпечення на 10 мільйонів гривень

Школи отримають програмне забезпечення на 10 мільйонів гривень

У Міністерстві освіти і науки повідомили про виділення 10 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на забезпечення загальноосвітніх шкіл програмним забезпеченням. На ці кошти будуть придбане програмне забезпечення для отриманих від Китаю комп'ютерів.
Очільниця Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич заявила про виділення 10 мільйонів гривень з загального фонду відомства на закупівлю програмного забезпечення для українських шкіл. Комп'ютери для цієї програми міністерство отримало за умовами Угоди з Китаєм.
У Міністерстві освіти і науки заявили, що цей соціальний проект передбачає надання Китайською Народною Республікою нових комп'ютерів для українських школярів, що передбачено дією відповідною угодою між державами. Так, китайська сторона надала 23,5 тисячі комплектів комп'ютерів.
Загалом близько тисячі загальноосвітніх шкіл України отримають нове програмне забезпечення. Які саме школи отримають обіцяні комп'ютери, у Міністерстві поки не повідомляють.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...