Албанія та Румунія спростили власні візові режими для українців

Албанія та Румунія спростили власні візові режими для українців

Уряд Української держави ухвалив спеціальну постанову щодо відкриття довготривалих віз громадянами України у Румунію. Примітно, що, окрім свого строку дії, зазначені вище візи стануть ще й безкоштовними.

Право оформлювати довготермінові безоплатні візи для перебування на території обох держав отримали і українці, і румунці. Цікаво, що безкоштовними для громадян країн візи стають у разі оформлення на термін від дев'яноста днів. Розроблено україно-румунську візову угоду було ще на початку цьогорічного травня, а підписано – у вересні.

Окрім Румунії, Кабінет міністрів також схвалив ще один проект подібної угоди – з Радою Міністрів Албанії. Але у випадку цієї держави відбулося взаємне скасування усіх візових вимог. Щоправда, перебувати на території Албанії без візи українські громадяни мають право від трьох до шести місяців і тільки з дійсним проїзним документом.

З точки зору представників українського Уряду, зокрема, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, подібні угоди стануть вагомими кроками на шляху до повної візової лібералізації з усіма країнами-учасницями Європейського союзу у найближчому майбутньому.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...