Українці визначили найбільш корумповані галузі держави

Українці визначили найбільш корумповані галузі держави

Охорона здоров'я та судова система – саме ці сфери, з точки зору опитаних компанією «TNS» українських громадян, є найпроблемнішими і найкорумпованішими в Україні, через що потребують негайного реформування. Причому, за першу вищезазначену галузь у якості тієї сфери, котра потребує невідкладної допомоги влади, проголосували 52% жінок, а от другу визначили для себе такою майже 70% представників чоловічої статі.

Цікаво, що, спираючись на результати опитування у контексті регіонів, аналітики отримали дещо інший результат: так, жителі західноукраїнських територій проголосували за першочергове викорінення корупції з митної системи (32%), а трохи більше за 20% респондентів – за прозоре вирішення питань земельної галузі.

Найменше голосів отримали такі українські сфери як адміністративні послуги, житлово-комунальне господарство, інфраструктура та вища влада (як законодавча, так і виконавча). Лідерами ж опитування стали вищезгадані суди, правоохоронні органи, охорона здоров'я, митниця, податкова система, освіта та земельні питання. Парадоксально, але судова система, котра, на думку українців, є найбільш корумпованою галуззю в усій Українській державі, являє собою, до того ж, головний регулятор прозорості у винесенні покарання для корупціонерів. І, за словами аналітиків, поки у цій сфері не розпочнеться масштабна детінізація, суди залишатимуться найкорумпованішим органом України.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...