Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вчителям України підвищать зарплати

Вчителям України підвищать зарплати
81213 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скоро зарплати українських педагогів виростуть приблизно на третину. Це пообіцяла голова Міністерства освіти і науки України, анонсуючи зміни у тарифній сітці, які зараз розробляються і відбудуться вже у 2017 році.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла про зміни, що стосуватимуться шкільних вчителів України вже у 2017 році. За словами міністра, відомство, очолюване нею, планує підняти шкільних вчителів по тарифній сітці приблизно на два розряди, оскільки у цій системі зараз панує несправедливість. Зокрема, шкільний вчитель вищої категорії зараз має 12 розряд, а викладач-початківець у вищій школі отримує зарплату на рівні 15 розряду. На думку міністра, ця ситуація має бути виправлена.

Як планується, піднімуть приблизно на 2 розряди вчителів, які зараз перебувають на рівні між 8 і 12 розрядами, що в результаті дасть можливість підвищити зарплату вчителя на 500-800 гривень.

За інформацією, наданою у відповідному міністерстві, разом з запланованим підвищенням зарплат працівників бюджетної сфери, що стане можливим завдяки збільшенню рівня мінімальної зарплати, загалом у 2017 році ставки шкільних педагогів зростуть на третину.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення