Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українські паралімпійці отримають нову спортивну базу

Українські паралімпійці отримають нову спортивну базу
135462 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські спортсмени-паралімпійці з літніх видів спорту скоро отримають нову базу для тренувань замість кримського центру, втраченого через анексію Криму. Таку новину повідомили у Міністерстві молоді та спорту.

 

Ігор Жданов, очільник Міністерства молоді та спорту України, розповів, що уряд має у найближчих планах створення сучасної бази для тренувань спортсменів-паралімпійців, які виступають у літніх видах спорту. Головний фактор, що спричинив таке рішення — втрата бази, що розташована на Кримському півострові, після анексії Росією цієї території.

Ігор Жданов зауважив, що у профільному міністерстві є ініціативи зі створення по одному держаному центру з олімпійської підготовки для кожного з пріоритетних видів спорту.

Незважаючи на те, що президент національного комітету спорту інвалідів зміг отримати дозвіл на відвідування центру, який перебуває у Євпаторії, починаючи з 2015 року українським паралімпійцям перекрили дорогу на півострів. Ускладнюється ситуація труднощами з пересуванням через українсько-кримський кордон людей з обмеженими фізичними можливостями.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення