В Донецькій області бомж згвалтував 15-річну дівчину

В Донецькій області бомж згвалтував 15-річну дівчину

     Злочинець ризикує надовго сісти до в'язниці.
     У Краматорську 40-річний бездомний чоловік згвалтував 15-річну дівчину. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.
Інцидент стався вночі. До компанії молодих людей, які відпочивали проводили час в центрі міста, причепився незнайомий чоловік в стані сильного алкогольного сп'яніння. Підлітки не надали цьому уваги. Згодом п'яний чоловік запропонував двом дівчатам з компанії провести їх додому, а коли залишився одна з подруг залишилася з ним наодинці, почав до неї чіплятися. Застосувавши фізичну силу, чоловік затягнув підлітка у гаража та згватував її.
     Першими відреагували сусіди дівчини. Вони почули підозрілі крики і одразу викликали правоохоронців. Затриманий виявився людиною без конкретного місця проживання. Триватиме слідство. Тепер злочинцю загрожує до 12 років в'язниці.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...