Що буде з цінами на імпортні ліки?

Що буде з цінами на імпортні ліки?

Найближчим часом імпортні медикаменти можуть значно зрости у ціні, якщо не матимуть гідної конкуренції з боку українських виробників. Про це попереджають вітчизняні експерти.

 

Петро Багрій, очільник асоціації виробників українських ліків зробив прогноз, згідно з яким ліки іноземного виробництва можуть різко подорожчати, якщо вітчизняний виробник не створюватиме достатньої конкуренції. За словами експертів, імпортер чекає нагоди підняти ціну, і відсутність достатньої пропозиції від українських фармацевтичних компаній якраз стане такою нагодою.

Як стверджують спеціалісти, вітчизняна фармацевтична галузь цілком готова до повноцінної конкуренції не лише у межах України, але й за кордоном. При цьому у цій сфері відбуваються зміни, зокрема, спрощена реєстрація закордонної продукції, що не можуть бути корисними для українських фармацевтичних підприємств. Так, компанії з різних держав світу, зокрема, США, Канади, Швейцарії та Євросоюзу, отримали численні пільги, що значно спрощують процес реєстрації, у той час як для реєстрації вітчизняних виробів потрібно проходити складні процедури. Тому експерти вимагають від державних регуляторів негайної підтримки українських фармвиробників.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...