Соняшникова олія — знову лідер українського експорту

Соняшникова олія — знову лідер українського експорту

Серед продуктів, експортованих Україною протягом 2016 року, традиційним лідером стала соняшникова олія. Такі дані повідомили експерти Українського аналітичного центру за підсумками дев'яти місяців 2016 року.

 

В Українському аналітичному центрі провели дослідження ситуації з експортом, що склалася у період з січня до вересня 2016 року. Так, за інформацією, наданою статистичними даними, перше місце з обсягів експорту з України посіла соняшникова олія. Зокрема, у перші дев'ять місяців року загалом олії з соняшника продали за кордон на 2,5 мільярдів доларів, що складає 9,87 процента від загального показника експорту.

Друга за обсягом експорту, за даними аналітиків, - пшениця. Її протягом року продали майже на 2 мільярди доларів, що у процентному співвідношенні сягає понад 7,6 % від загальних показників експорту. На третьому місці опинилася кукурудза — рівень прибутку від продажу цієї культури склав 1,7 мільярда доларів (або 6,61 відсотка).


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...