Кабмін популяризуватиме Україну на міжнародній політичній арені

Кабмін популяризуватиме Україну на міжнародній політичній арені

Концепція популяризації українського іміджу та його подальше просування у світі, розроблена та презентована Міністерством інформаційної політики, нарешті затверджена Урядом України. Цим документом українська влада має намір створити потужний інструмент для майбутньої європеїзації нашої держави.

 

Ключовим елементом вищезазначеного процесу стане встановлення та налагодження комунікативних зв'язків України зі світом, через що, за словами посадовців Міністерства інформаційної політики, знання країн світу про нашу Батьківщину суттєво розшириться, а європейське політичне суспільство нарешті вбачатиме у ній гідного партнера та дійсно сильну конкурентоспроможну державу з багатою яскравою культурою.

Важливо додати, що інституційний фактор, тобто плідна взаємодія органів влади та недержавних структур, з точки зору чиновників, є одним із найважливіших та найдієвіших засобів просування іміджу України у світі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...