Європа посприяє розвитку аграрного сектору України

Європа посприяє розвитку аграрного сектору України

1530 – саме такий номер має підписаний президентом Української держави Петром Порошенком особливий закон, котрий регламентує ратифікацію спеціальної багатокомпонентної фінансової Угоди, спрямованої на підтримку аграрного сектору українського сільського господарства. Суб'єктами вищезазначеного документу виступають Україна та Європейський інвестиційний банк.

 

Варто відзначити, що у рамках Угоди вищезазначений сектор матиме можливість отримання чотирьохсот мільйонів євро на термін у 12 років з чотирічним періодом пільг. Цікаво, що колосальна грошова сума буде направлена сторонами україно-європейської Угоди не тільки на підтримку, розвиток та модернізацію аграрного сектору, а й на допомогу аквакультурі нашої держави і на реалізацію інноваційних проектів у галузі вирощування олійних та зернових культур в Україні.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...