Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Парламент» Криму вирішив долю колись української нерухомості

«Парламент» Криму вирішив долю колись української нерухомості
108470 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Майново-земельний комітет» так званого «Парламенту Криму» прийняв рішення стосовно низки наразі нежитлової нерухомості, котра колись належала Українській державі. З точки зору представників «Парламенту», вищезазначені площі у вигляді приміщень та квартир мають бути відчужені.

 

Найбільша кількість нерухомих об'єктів, котрі підлягають цьому процесу, розташовані у Кіровському районі, Сімферополі, Феодосії, Саках та Армянську. Увесь останній час ці приміщення залишалися пустими.

Цікаво, що, окрім вирішення долі такої нежитлової нерухомості, «майново-земельний комітет» взявся й за майно декількох територій для відпочинку, зокрема, за «Схід сонця», «Прибій» та «Хвилю». Перша – розташована у Коктебелі база дитячих відпочинку та оздоровлення, друга та третя – відпочинкові бази, котрі знаходяться також у Коктебелі та Чорноморському районі.

Наразі відомо, що ця кримська нерухомість виставлена на аукціон. Її сумарна вартість дорівнює майже 70-ти мільйонам рублів, а майбутній власник подібного майна зможе викупити його у власну вартість чи орендувати під ним землю.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення