Пияцтво в українській армії каратиметься арештами та штрафами

Пияцтво в українській армії каратиметься арештами та штрафами

236 народних депутатів проголосували за прийняття нового закону стосовно покарання тих українських військовослужбовців, котрі розпиватимуть алкогольні напої під час армійських зборів або самовільно залишатимуть місце своєї служби. Таким чином, за перший пункт недотримання правил сумлінного виконання власних військових обов'язків вищезазначений закон каратиме штрафом у розмірі до 2,5 тисяч гривень чи тижневим арештом у вигляді утримання на гауптвахті.

 

Варто відзначити, що, окрім розпивання алкоголю у процесі несення служби, військовозобов'язані та резервісти каратимуться в ідентичний спосіб і за появу на території своєї частини у стані наркотичного чи алкогольного сп'яніння. І хоча за самовільне залишення військового посту людина отримає аналогічне покарання, посилену відповідальність український Парламент пропонує ввести за адміністративні військові правопорушення, зокрема, 10-денний арешт та майже п'ятитисячний штраф.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...