Медицина – одна з найдепресивніших робочих галузей

Медицина – одна з найдепресивніших робочих галузей

Експерти управління психіатричних та наркологічних служб Сполучених Штатів Америки створили рейтинг найбільш депресивних професій, спираючись на результати, отримані від 60-ти тисяч працівників, чий вік склав 18-64 роки.

 

І на першому щаблі рейтингу американських медичних дослідників опинилися ті особи, котрі працюють у галузі догляду за хворими та літніми людьми, а також няні, чия робота – виховання малечі. Виявилося, що 11% представників вищезазначеної галузі страждають від різних видів депресії протягом чотирнадцяти та більше днів.

Офіціанти, бармени та кухарі розташувалися на другому рядку. Трохи більше за 10% робітників цієї сфери, окрім страждання від депресії, до того ж, внаслідок неї отримали й низку суттєвих розладів – від втрати апетиту до порушення сну.

Представники сфери охорони здоров'я та соціальної галузі отримали третю сходинку та менше 10% випадків страждання від депресії. А прямо протилежними результатами і званням «найщасливіших робочих галузей», як не дивно, похизувалися вчені, інженери та архітектори, тобто ті люди, чий мозок є постійно зайнятим розумовою діяльністю. Важливо додати, що найбільше до депресій схильні жінки та безробітні особи.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...