В Україні знову дорожчають овочі, фрукти та молочні продукти

В Україні знову дорожчають овочі, фрукти та молочні продукти

Через зменшення рівня вітчизняного врожаю фруктів та овочів, тенденцію до якого вже два роки поспіль констатують українські аграрії, ціни на вищезазначені продуктові категорії будуть змушені рости. Таким чином, один кілограм картоплі віднині обійдеться українцеві у 4-6 гривень, а яблук – у 10-12 гривень. Якщо ж покупати їх оптом, вартість кожного кілограму знизиться на приблизно одну гривню, причому реалізатори продукції аграрного українського сектору попереджають про те, що сьогоднішнє подорожчання – нажаль, не межа, і після завершення сезону тепличні фрукти й овочі коштуватимуть, як мінімум, у два рази дорожче.

 

Цікаво, але фрукти, імпортовані цьогоріч із-за кордону, на відміну від вітчизняних, подешевшали одразу на декілька гривень. Стосується це, в першу чергу, апельсинів, за кілограм яких продавці сьогодні просять щонайбільше 40 гривень.

Мало оптимізму і в словах українських аграріїв стосовно вітчизняної молочної продукції. 10-15% у контексті подорожчання сучасного молочного меню – не межа. Збільшення ж цін на цей продуктовий сегмент обумовлене його надзвичайно високою собівартістю. Сприяє цьому й налагодження експорту молочної продукції за кордон, де ціни суттєво відрізняються від українських.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...