Популярність українських продуктів у країнах ЄС зростає

Популярність українських продуктів у країнах ЄС зростає

Лише за дев'ять місяців поточного року Українська держава на 11% збільшила експорт власної аграрної продукції до країн Європейського союзу. У фінансовому вираженні вищезазначена відсоткова частка зросла до одразу трьох мільярдів американських доларів і ці показники у порівнянні з ідентичним минулорічним періодом є більшими на 300 мільйонів доларів.

 

Цікаво, що країни-учасниці Європейського союзу свою імпортну можливість у контексті продуктів агропромислового комплексу України збільшили до майже 29%, зокрема, сума імпортованих Італією продукції у 2016-му році склала більше 440 мільйонів доларів, Нідерландами – майже 520 мільйонів, а Італією – трохи менше 580-ти мільйонів.

Важливо додати, що загальні економічні показники зовнішньої торгівлі нашої країни цьогоріч вже склали 13,5 мільярдів доларів США. І це – більш ніж на 2% випереджає зовнішньоекономічні показники 2015-го року.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...