«Лісова пісня» Лесі Українки стала відеогрою

«Лісова пісня» Лесі Українки стала відеогрою

Українець Дмитро Верьовка та американець Шон Веске, котрі, випустивши у листопаді 2014-го року свого казкового відеоплатформера під назвою «Never Alone», наповненого головоломками та фольклором сніжної Аляски, стали надзвичайно популярними в усьому світі, створили нову відеогру. В її основі лежить легендарна «Лісова пісня» талановитої Лесі Українки, а присвячена спільна україно-американська робота двох розробників Україні та патріотизму.

 

Носить новинка назву «Forest Song» та створена для того, аби відкрити широкому загалу з усіх куточків світу самобутні українські традиції, символіку, звичаї та культуру. До того ж, за словами самих авторів відеогри, «Forest Song» є своєрідною відповіддю на віроломну російську агресію, направлену в бік нашої держави.

Цікаво, що для більш точного відтворення української атмосфери у своїй грі Дмитро та Шон не тільки працювали з вітчизняними етнографами та вивчали історію, а й навіть їздили в експедиції по Україні.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...