Вплив тютюнових компаній-гігантів на світ може збільшитися

Вплив тютюнових компаній-гігантів на світ може збільшитися

«British American Tobacco» - британська тютюнова корпорація з більш ніж столітньою історією – має намір суттєво розширитися, поглинувши «Reynolds American» - другу у Сполучених Штатах Америки компанію з виробництва тютюну та шосту – у світі. Вартість такої угоди, за попередніми підрахунками, має скласти трохи менше 50-ти мільярдів американських доларів або майже 60 доларів за кожен цінний акційний папір «Reynolds American».

 

Цікаво, що вищезазначена сума коштів, запропонованих «British American Tobacco» американській компанії, є надзвичайно привабливою та вигідною, оскільки більша на цілих 20% у порівнянні з останньою акційною вартістю «Reynolds American» під час закриття торгів два дні тому. Наразі британська корпорація вже є власницею 42,2% акцій американської компанії.

Важливо додати, що такі популярні тютюнові марки як «Newport» та «Camel» наразі належать саме «Reynolds American». У разі ж корпоративного злиття, «BAT» і «RA» утворять найбільшу у світі тютюнову імперію. На сьогоднішній день, до речі, «British American Tobacco» є другою у світі за обсягом виробництва тютюну, поступаючись лише «Philip Morris International».


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...