У Харкові візьмуться за злам колишньої системи благодійних внесків

У Харкові візьмуться за злам колишньої системи благодійних внесків

Інформаційну пам'ятку стосовно доцільності надання благодійних коштів українським школам та дитячим садкам склали учасники харківського батьківського об'єднання «Благосвіт». Згідно пунктам вищезазначеної пам'ятки, усі благодійні внески є виключно добровільними, а роздаватися інформація стосовно правил надання таких коштів буде на батьківських зборах. Також її розмістять на сайтах навчальних закладів та на відповідних інформаційних стендах.

 

Важливо додати, що пам'ятка про внесення благодійних коштів, окрім освітнього, носить ще й антикорупційний характер, оскільки, згідно її тексту, приймати грошові внески мають право тільки бухгалтери дитсадку чи школи. У разі ж переказу благодійних коштів на спеціальний рахунок, інформація про їх отримання має бути відображена у бухгалтерських обліках. За словами представників «Благосвіту», їхня пам'ятка, хоч і має рекомендаційну основу, націлена на виклик у батьківської спільноти бажання замислитися стосовно знищення корупції і, як наслідок, відтворення власними силами фінансової прозорості навіть у галузі освітньої благодійності.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...