Винайдений двигун, що діє проти законів фізики

Винайдений двигун, що діє проти законів фізики

Британські вчені запатентували інноваційний двигун, що не підкорюється основним фізичним законам. Завдяки таким особливостям новий двигун зможе розвинути неможливу досі швидкість у космосі, що допоможе у вивченні позаземного простору.

 

На офіційному сайті Офісу інтелектуальної власності Великої Британії з'явилася інформація про розроблений та запатентований вченими інноваційний двигун, що представляє собою вдосконалену версію моделі вже існуючого пристрою під назвою EmDrive. Новий двигун не піддається впливу законів фізики, чим дуже дивує більшість вчених.

На вигляд новий агрегат не має жодних особливостей: він виглядає як перевернене відро. При цьому дія цього пристрою незвичайна — він генерує мікрохвилі магнетону та генератора, що дозволяє перетворювати хвилі в енергію. Оскільки робота двигуна не спричинила викиду ніяких побічних елементів, що йде врозріз з фундаментальними законами фізики, науковці називають його феноменальним.

Поки що детальні дослідження щодо роботи двигуна не були проведені, отже офіційно визнати його унікальним немає змоги.


В'ячеслав Ситник


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...