Земна атмосфера вперше досягла рекордного рівню забрудненості

Земна атмосфера вперше досягла рекордного рівню забрудненості

400 ppm – саме такого рівню забрудненості, рекордного для атмосфери нашої планети, наразі досягло повітря, котрим ми дихаємо щодня. Спираючись на наукову доповідь Всесвітньої метеорологічної організації, вищезазначені показники земна атмосфера має ще з минулого року. Проте, цьогоріч ситуація погіршилася ще на 10 ppm.

 

Настільки різке збільшення концентрації вуглекислого газу у повітрі вчені пояснюють аномальним потеплінням поверхневих вод Тихого океану, через що страждає не тільки екологія, а й люди, оскільки клімат у результаті збільшення температурних показників стає нестабільним і призводить до різких змін погодних умов.

Важливо додати, що така астрономічна концентрація вуглекислого газу у земній атмосфері зберігатиметься, нажаль, ще не одно покоління.

 

В'ячеслав Ситник


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...