Чому збільшується середня тривалість життя?

Чому збільшується середня тривалість життя?

Науковці помітили зробили цікаве дослідження: протягом останніх 25 років середня тривалість життя у світі постійно збільшується. Загалом протягом означеного періоду цей показник характеризується збільшенням на 10 років. Спеціалісти ВООЗ дослідили це питання і визначили основні причини цього явища.

 

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я розповідають, що, за статистикою, у всьому світі спостерігається збільшення середньої тривалості життя. Особливо помітною така тенденція є в останні 25 років: загалом, якщо порівнювати з початком 90-х років середня тривалість життя середньостатистичного жителя планети збільшилася на 10 років.

Дослідивши це явище, спеціалісти ВООЗ склали список факторів, що зумовили збільшення тривалості життя у всьому світі. Так, серед найвагоміших з них — зниження смертності, спричинених захворюваннями серця та судин, зменшення кількості загиблих від інфікування ВІЛ, а також дієва боротьба з малярійною хворобою, смертність від якої стала меншою на 37 відсотків.

Важливим показником є суттєве зменшення дитячої смертності у країнах, що розвиваються.

 


Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...