Затримки українських зарплат, стипендій та пенсій компенсуватимуться

Затримки українських зарплат, стипендій та пенсій компенсуватимуться

У разі затримки виплат українським громадянам їхніх заробітних плат, студентських стипендій або пенсій компенсація вищезазначених виплат складатиме пів відсотка на день. Відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді України.

 

Цікаво, що у разі прийняття такого законодавчого документу, українці отримуватимуть компенсації за прострочення стипендіальних, зарплатневих та пенсійних виплат з урахуванням зростання вартості тарифів та загальних змін у ціновій політиці Української держави, тобто компенсації підлягатимуть подальшій індексації.

Варто відзначити, що у такому випадку мінімальна студентська стипендія у 830 гривень компенсуватиметься трохи більше ніж чотирма гривнями на день у разі прострочення її виплати. У два рази більшою буде фінансова компенсація для українських пенсіонерів (зважаючи на розмір пенсії у 1,7 тисяч гривень).


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...