Затримки українських зарплат, стипендій та пенсій компенсуватимуться

Затримки українських зарплат, стипендій та пенсій компенсуватимуться

У разі затримки виплат українським громадянам їхніх заробітних плат, студентських стипендій або пенсій компенсація вищезазначених виплат складатиме пів відсотка на день. Відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді України.

 

Цікаво, що у разі прийняття такого законодавчого документу, українці отримуватимуть компенсації за прострочення стипендіальних, зарплатневих та пенсійних виплат з урахуванням зростання вартості тарифів та загальних змін у ціновій політиці Української держави, тобто компенсації підлягатимуть подальшій індексації.

Варто відзначити, що у такому випадку мінімальна студентська стипендія у 830 гривень компенсуватиметься трохи більше ніж чотирма гривнями на день у разі прострочення її виплати. У два рази більшою буде фінансова компенсація для українських пенсіонерів (зважаючи на розмір пенсії у 1,7 тисяч гривень).


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...