Росія прийматиме участь у «Євробаченні-2017»

Росія прийматиме участь у «Євробаченні-2017»

Незважаючи на шквал критики, котрий Російська Федерація звалила на Україну через її цьогорічну перемогу на 61-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», участь у масштабній пісенній події, яка проходитиме 2017-го в українському Києві, Росія все-таки має намір взяти. Хоча ім'я російського учасника поки що не розголошується.

 

Загалом, свої заявки на участь у «Євробаченні-2017» вже подали більше сорока країн з усього світу. Цікаво, що після річної паузи у конкурсі нарешті приймуть участь такі країни як Португалія та Румунія, а от Боснія і Герцеговина, навпаки, від можливості відправити свого співака на «Євробачення» відмовилася. Вже втретє поспіль у конкурсі прийматиме участь Австралія.

Окрім низки вищезазначених держав, прийняти участь у «Євробаченні-2017» зголосилися Великобританія, Німеччина, Ірландія, Швеція, Франція, Білорусь, Грузія, Італія та Нідерланди.


В'ячеслав Ситник


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...