В Іспанії випустили мобільний додаток для прихильників сповідатися

В Іспанії випустили мобільний додаток для прихильників сповідатися

«ConfessorGO» - таку назву отримав перший у світі релігійний додаток для смартфонів, завдяки якому людина завжди зможе знайти того священика, котрий знаходиться у найближчій до неї церкві та готовий сповідати. Щоправда, поки що такий інноваційний додаток доступний тільки для громадян Іспанії.

 

У «ConfessorGO» користувач може побачити усю необхідну йому інформацію стосовно священика: його ім'я та прізвище, дату народження, місцезнаходження і дати останніх свячень. Ті ж священнослужителі, котрі забажають стати частиною мобільного додатку, мають пройти спеціальну реєстрацію у церкві, до якої належать.

Цікаво, що сповідати іспанські священики зможуть не тільки у храмах чи церквах, а й у міських парках. У разі отримання користувачами згоди на сповідь та координат місця для цього, «ConfessorGO» автоматично прокладає найкомфортніший для людини маршрут до священнослужителя.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...