В Україні розіграють Кубок України серед борців-юніорів

В Україні розіграють Кубок України серед борців-юніорів

Протягом двох днів – дев'ятого та десятого листопада – у Харкові проходитиме вже 16-й турнір з греко-римської боротьби серед юніорів 1997-1999 років народження на Кубок України. Розпочнеться спортивна подія кваліфікаційними зустрічами борців в 1/16, 1/8, 1/4 та 1/2 фіналу у вагових категоріях 60, 64, 74, та 84 кілограми.

 

Також у цей день напередодні завершення першого етапу турніру відбудуться фінальні зустрічі за перші п'ять місць у вищезазначених вагових категоріях та нагородження їх переможців і призерів.

У другий день змагань за перемогу між собою змагатимуться спортсмени у таких вагових категоріях як 50, 55, 96 та 120 кілограмів. Організатори турніру запрошують відвідати яскраву спортивну подію всіх бажаючих та обіцяють глядачам дійсно незабутнє дійство.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...