Російські товари можуть розпочати обов’язково маркувати

Російські товари можуть розпочати обов’язково маркувати

«Продукція країни-агресора» - такою лаконічною фразою депутати Верховної Ради України мають намір обов'язково маркувати цінники та упаковки продукції, котра імпортуватиметься до нашої держави з Російської Федерації. Відповідний законопроект отримав номер 5326 та вже зареєстрований на офіційному парламентському сайті.

 

Цікаво, що, окрім вищезазначеного обов'язкового маркування російських товарів, українські депутати пропонують встановлення й суворої адміністративної відповідальності у вигляді конфіскації фінансової виручки та самої продукції за її продаж на території Української держави без належних маркувань.

Важливо додати, що у разі прийняття законопроекту ним також буде доповнено державний закон стосовно визначення терміну «країна-агресор». Згідно новому тексту, це поняття матиме на увазі «країну чи їхню групу, котрі здійснюють збройну агресію проти Української держави».


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...