Папа Римський виступив проти жінок-священиків

Папа Римський виступив проти жінок-священиків

Здається, вперше за своє майже чотирирічне релігійне правління Папа Римський Франциск категорично висловився проти жінок-священиків Римсько-католицької церкви. Раніше понтифік став чи не справжнім ліберальним революціонером Риму, оскільки виявився першим в історії Церкви Папою-ієзуїтом, першим за 12 століть не європейським Папою та першим Папою-монахом, починаючи з 1831-го року, котрий підтримав жіноче право народжувати дітей не у шлюбі і закликав релігійну спільноту припинити дискримінувати представників ЛГБТ.

 

Проте, стосовно священнослужителів жіночого полу понтифік виказався різко негативно, акцентувавши увагу на документі 22-річної давності, у якому тодішній Папа Римський Святий Іоанн Павло II вказував на неможливість жінок займати пост священиків Римсько-католицької церкви.

Як зазначив Папа Римський Франциск, один з його попередників сказав у контексті можливої жіночої священної служби своє останнє слово. Тож діючий понтифік не має жодного наміру його порушувати.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...