Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні реформують галузь благодійності

В Україні реформують галузь благодійності
162655 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко підписав спеціальний законодавчий документ, котрий вносить зміни у низку державних законів стосовно створення умов, що сприяють впровадженню благодійних повідомлень через сферу української телекомунікації.

 

Вищезазначений закон під номером 1664-VIII унормовує механізм збирання благодійних коштів шляхом так званого «благодійного телекомунікаційного повідомлення». Згідно документу, збір благодійних пожертв запроваджується лише у тому випадку, якщо між оператором телекомунікацій та неприбутковою благодійною організацією укладено відповідний договір.

Важливо додати, що також Глава держави підписав і закон стосовно внесення змін до українського Податкового кодексу у галузі благодійності, згідно яким уся заявлена абонентом благодійна сума віднині перераховуватиметься неприбутковій організації без жодного додаткового оподаткування.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення