В Україні може почати свою роботу суспільне телебачення

В Україні може почати свою роботу суспільне телебачення

Володимир Гройсман – прем'єр-міністр Української держави – наголосив на необхідності якнайшвидшого створення в Україні власного суспільного телебачення. За словами очільника Уряду, таку серйозну державну ініціативу повністю підтримує й Кабінет міністрів, котрий готовий до прийняття будь-яких актуальних політичних рішень для подальшого знищення загроз та перепон роботі суспільного ТБ.

 

Варто відзначити, що за створення подібного українського телебачення раніше голосували і члени попереднього Уряду. Проте, наразі, з точки зору пана Гройсмана, можливостей для успішного початку роботу суспільного ТБ значно більше. Крім того, підтримка вищезазначеної ініціативи з боку влади теж зазнала суттєвих змін, ставши ще ширшою. Важливо додати, що наразі займається даним питанням Юрій Стець – міністр інформаційної політики України – спільно з членами профільних комітетів українського Парламенту.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...