В Україні офіційно завершено шосту хвилю демобілізації

В Україні офіційно завершено шосту хвилю демобілізації

Станом на початок поточного листопаду, шоста хвиля демобілізації, розпочата у нашій державі цьогоріч, офіційно завершилася. І тепер, за словами президента України Петра Порошенка, на фронті залишаються виключно добровольці-контрактники, котрі якісно підготовані до ведення бойових дій як українськими, так і іноземними фахівцями.

 

Як зазначив Глава держави, наразі в Україні продовжує формуватися майже 100-тисячний резерв бійців першої черги, котрий складається з тих воїнів, котрі найкраще себе проявили під час військової служби. Загальна ж кількість прийнятих до лав армії протягом 2014-2016-го років сягнула дев'яноста тисяч осіб. Станом на початок цього року до Збройних Сил України записалися більше 60-ти тисяч людей, з яких 20% є володарями бойового досвіду.

Пан Порошенко додав, що завдяки процесам мобілізації, котрі в Україні тривали протягом двох років, її Збройні Сили перетворилися на якісно нову структуру, здатну повністю забезпечити обороноздатність нашої держави.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...