Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Туреччина потерпає від смертоносних терактів

Туреччина потерпає від смертоносних терактів
108489 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щонайменше шість постраждалих дітей було доставлено у турецьку лікарню внаслідок потужного вибуху у Ширнаку – містечку на південному сході Туреччини. З вищезазначеної кількості травмованої малечі місцевим лікарям врятувати вдалося лише чотирьох.

 

Поки у країні тривають першочергові слідчі дії, губернатор Ширнаку вважає, що винні в інциденті адепти «Робітничої партії Курдистану», котрі раніше вже брали на себе відповідальність за інші теракти на території Туреччини. Тож кваліфікувати і цей смертоносний вибух турецька влада радить поліції як терористичний акт.

Варто відзначити, що напередодні трагедії Ширнак урочисто отримав свого нового мера. Сталося це у результаті масштабного очищення місцевої влади, котра раніше не цуралася підтримувати «Робітничу партію Курдистану». Тож подібні ключові зміни у лавах турецького правління виглядають достатньо вагомим аргументом спричиняти теракти вищезазначеною «РПК».

Важливо додати, що аналогічний інцидент стався днем раніше у ще одному містечку Туреччини – Діярбакира. Там у результаті вибуху замінованого автомобіля загинула одна людина. Ще тридцять осіб отримали поранення різних ступенів тяжкості. Відзначимо, що відповідальність за тамтешній інцидент на себе поки що не взяло жодне з терористичних угрупувань ані Туреччини, ані світу.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення