Пенсійний вік українців поки що не підвищуватимуть

Пенсійний вік українців поки що не підвищуватимуть

Як мінімум, протягом наступного десятиріччя пенсійний вік українських громадян залишиться на своїй старій позначці. За словами Павла Розенка – віце-прем'єр-міністра України – вищезазначене збільшення пенсійного віку буде доцільним виключно тоді, коли для українських пенсіонерів підвищиться якість їхнього життя, а разом із цим – його тривалість.

 

Тож, як зазначив посадовець, наступні десять років проходитимуть для Кабінету міністрів під егідою підвищення життєвих стандартів українських громадян, зокрема, їхнього медичного обслуговування для того, щоб суттєво збільшити тривалість життя українців.

Варто відзначити, що цьогоріч інформація про можливе збільшення пенсійного віку вперше з'явилася два місяці тому. На той час прийняття відповідного закону було необхідним для отримання кредитного траншу від Міжнародного валютного фонду, проте, згодом очільник Уряду Володимир Гройсман спростував новину про цьогорічне підвищення пенсійного віку українських громадян.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...