НБУ заборонив електронні платіжні системи Webmoney і «Яндекс. Деньги»

НБУ заборонив електронні платіжні системи Webmoney і «Яндекс. Деньги»

     За рішенням Національного банку України, учасники фінансового ринку держави відтепер не матимуть права співпрацювати з електронними платіжними системами, серед яких найбільш крупними є Webmoney і «Яндекс. Деньги». Головна причина – у порушенні ними правил, установлених НБУ.

     У прес-службі Національного банку України повідомили про рішення, яке було прийняте відповідно електронних платіжних систем, зокрема Webmoney, «Яндекс. Деньги», QIWI Wallet і Wallet one. Своєю постановою НБУ заборонив усім українським банкам та установам-учасникам фінансового ринку небанківського характеру здійснювати будь-які операції за участю означених електронних платіжних систем.

     За законами України, випуск електронних грошей може здійснювати лише банк, що погодив свої дії з НБУ, тоді як Webmoney, «Яндекс. Деньги» та інші заборонені організації порушили цю вимогу.

     Яким буде термін заборони електронних платіжних систем, у прес-службі регулятора не повідомили.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...